LiveZilla Live Chat Software
عسکری۱
۱
sms

با ما آشنا شوید

موسسه اعتباری آرمان (فردوسی) با کسب مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از ادغام ۸ تعاونی اعتبار فعال در اسفند ماه سال ۸۹ تاسیس شد.

این تعاونی ها عبارت بودند از “تعاونی اعتبار امید جلین، تعاونی اعتبار الزهرا مشهد، تعاونی اعتبار بدر توس مشهد، تعاونی اعتبار پیوند مشهد، تعاونی اعتبار حسنات اصفهان، تعاونی اعتبار دامداران و کشاورزان کرمانشاه، تعاونی اعتبار عام کشاورزان مازندران و تعاونی اعتبار وحدت مشهد” که با ادغام حضور تازه ای را در عرصه فعالیتهای مالی و اعتباری کشور رقم زدند.

 

همراه بانک

همراه بانک آرمان در دو نسخه اندروید و جاوا برای شما مشتریان عزیز از لینک زیر قابل دریافت می باشد. برای مطالعه آموزش همراه بانک از اینجا فایل راهنما را دانلود نمائید. پس از نصب نسخه مربوطه و بعد از وارد نمودن کد مشتری و رمز اول می توانید بصورت آنلاین حساب خود را چک بفرمایید.لازم به توضیح است چنانچه در هر زمانی حسابی به حسابهای شما اعم از قرض الحسنه، کوتاه مدت، بلند مدت و تسهیلات اضافه شود انجام مراحل فوق الزامی می باشد.

تلفن بانک

در بانکداری نوین یکی از مسائل پر اهمیت دسترسی سریع به خدمات بانکی می باشد. در این راستا مؤسسه آرمان با ایجاد خدمت تلفن بانک، باعث سهولت در این امر گشته است.با تلفن بانک مؤسسه آرمان می توانید بسیاری از عملیات بانکی خود را  تنها از طریق یک خط تلفن انجام دهید. این خدمت جهت انجام عملیات بانکی مشتریان بر روی سپرده هایشان طراحی شده است. تلفن بانک آرمان روشی نوین برای استفاده از خدمات آرمان ایرانیان می باشد.

ایمیل بانک

این خدمت به شما این امکان را میدهد که از طریق پست الکترونیکی (ایمیل) خود انواع گزارشهای مربوط به صورتحساب و تراکنش های انجام شده روی حساب را دریافت کنید.
این امکان ، مناسب افرادی است که میخواهند از روند تراکنش های حساب خود مطلع بوده و آن را بایگانی کنند.مشتری بعد از ثبت پست الکترونیکی خود توسط شعبه به صورت پیش فرض با هر تراکنش ۵ گردش آخر موجودی حساب خود از طریق ایمیل دریافت می نمایید.