پیام مدیر اجرایی به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۶

     برآمد باد صبح و بوی نوروز                    به کام دوستان و بخت پیروز
  مبارک بادت این سال و همه سال        همایون بادت این روز و همه روز

                                                                                    (سعدی)

   نوروز جشن تحول به احسن الحال، جشن شادی و شکوفایی، جشن همدلی و هم پیمانی، زمان شندیدن ترنم پاکی، صفای روح و جان، جشن پیوند با گذشته و زنده نگه داشتن هویت و فرهنگ ایرانی- اسلامی این مرز و بوم است.

   موسسه اعتباری کاسپین (مدیریت امید جلین) در استانه ۱۹ سالگی خود با همایت شما سهامداران و مشتریان گرامی در راستای اجرای سیاست های ” اقتصاد مقاومتی ” ارائه خدمت نموده و امید آن را داریم کارنامه موفقی از خود در سال ۱۳۹۵ به جای گذاشته و توانسته باشیم روند رو به رشد خود را ادامه داده و افتخار ارائه خدمت به هموطنان گرامی را داشته باشیم .

   خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش، علارغم وجود فراز و نشیب های فراوان و با لطف همت و همکاری شما سهامداران و مشتریان عزیز، توانستیم در سالی که گذشت قدم های موثر و موفق در راستای توسعه و پیشرفت پولی و مالی کشور بر داریم و با آغاز سال جدید برنامه ها و تلاش های خود را ارتقا داده و شاهد موفقیت های روز افزون باشیم .

   امید است موسسه اعتباری کاسپین در سال جدید بتواند با پشت سر گذاشتن مراحل ادغام و بزرگتر شدن خانواده خود نقش موثرتری در تحقق اهداف معمار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رحمه ا… علیه) و رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) را داشته باشد.

         مدیر اجرایی موسسه اعتباری کاسپین(امید جلین)

غلامرضا پایین محلی