چهل و یکمین گردهمایی کارکنان حوزه شعب جلین

چهل و یکمین گردهمایی کارکنان حوزه شعب جلین مؤسسه اعتباری کاسپین (امیدجلین) در روز جمعه مورخ ۱۴/۸/۹۵ با حضور اعضای هیأت اجرایی برگزار شد.

img_3367

در ابتدای گردهمایی عبدالله نعیمی، مدیر عامل شرکت توسعه ی گردشگری سبزگشت امید جلین و علی قنبری به نمایندگی از شرکت مهرآب گشت به بیان توضیحاتیی در خصوص افتتاحیه چارتر پرواز تهران-گرگان و گرگان-تهران هواپیمایی کیش و نحوه ی خرید اینترنتی بلیط ها پرداختند.

img_3383

در این گردهمایی مجید فرهنگ مهر، رئیس حوزه شعب جلین گزارش عملکرد حوزه ی مربوطه پرداختند.

img_3433

در ادامه عباس صابر، نائب رئیس هیأت اجرایی و معاون اداری و پشتیبانی خاطرنشان کرد، فعالیت های هر مؤسسه و سازمانی شاملانجام مجموعه ای از امور است که هر یک دارای هزینه های مربوط به خود هستند.هر سازمان میتواند با توجه به موقعیت و شرایط خود، روشی برای کاهش هزینه ها انتخاب کند و با اجرایی کردن آن و با تکیه بر شعار “مدیریت هزینه و شناسایی عوامل کاهش هزینه، ضرورتی آشکار در راستای افزایش بهره وری و سوددهی در سازمان ها می باشد” هزینه های خود را کنترل کرده و کاهش دهد.

img_3450

دکتر محمدرضا اسماعیلی راد، عضو هیأت اجرایی و معاون منابع انسانی بیان داشتند امروزه توانمندسازی بعنوان یکی از ابزارهای سودمند ارتقاء کیفی کارکنان و افزایش اثربخشی سازمانی تلقی می شود و به منظور کسب موفقیت ما به عنوان یک سازمان اقتصادی پویا و فعال به دانش و خلاقیت همه ی کارکنان نیازمندیم. اسماعیلی راد در پایان به توضیح طرح vip مشتریان پرداختند و خاطرنشان کردند مراحل تحقیقاتی این طرح رو به اتمام است و بزودی مشتریان برتر را شناسایی و دسته بندی کرده و جهت ارائه خدمات بهتر به آنان گام خواهیم برداشت.

img_3471

در انتهای جلسه غلامرضا پائین محلی، مدیر اجرایی ضمن تقدیر و تشکر از همکاران حوزه شعب جلین که به اهداف برنامه ریزی شده دست یافتند خاطرنشان کرد، مهم ترین مبنا در سامان یافتن اخلاق اداری، تصحیح بینش کارکنان و ….. آوردن نوع نگاه آنان به خودشان، مشتریان و مسئولان و وظایفشان است. تأکید بر حفظ اخلاق اداری، نظم و انضباط کاری و تلاش جهت بدست آوردن رضایت مردم و پیشرفت امور است. در ادامه ایشان ضمن بیان نگاه مثبت عموم سازمان ها و مردم در استان گلستان به امید جلین و سرمایه گذاری های هدفمند مؤسسه در استان گلستان خواستار تلاش و هم پیمان شدن تمام کارکنان در این عرصه شدند و لزوم حفظ عنوان بهترین جایگاه اعتباری و اقتصادی در استان را افتخاری بزرگ دانستند و آنچه امید جلین را به این مهم نائل کرده، کارایی و اثربخشی بوده است.

در پایان نیز با اهدای لوح تقدیر از رؤسای شعب برتر تقدیر و تشکر بعمل آمد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *