اسلایدر سایت عید فطر ۹۶
اسلایدر سایت
اسلایدر تسهیلات قرض الحسنه معمولی
اسلایدر-خدمات-الکترونیک

تعاونی اعتبار امید جلین در تاریخ ۱۳۷۷/۸/۲۴ به همت جمعی از خانواده های محترم شهدا، جانبازان و بسیجیان به شماره ثبت ۲۰۹۹ تشکیل شد. “تعاونی اعتبار امید جلین گرگان پس از ۱۲ سال فعالیت در اسفند ماه سال ۱۳۸۹، با کسب مجوز از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با ادغام ۷ تعاونی اعتبار فعال دیگر از جمله تعاونی اعتبار الزهرا مشهد، تعاونی اعتبار بدر توس مشهد، تعاونی اعتبار پیوند مشهد، تعاونی اعتبار حسنات اصفهان، تعاونی اعتبار دامداران و کشاورزان کرمانشاه، تعاونی اعتبار عام کشاورزان مازندران و تعاونی اعتبار وحدت مشهد تشکیل مؤسسه مالی و اعتباری فردوسی را دادند.

در اسفند ماه سال ۱۳۹۱، بانک مرکزی در ادامه برنامه ساماندهی مؤسسات مالی و اعتباری با ادغام دو مؤسسه فردوسی و فرشتگان، حضور تازه ای را در عرصه فعالیت های مالی و اعتباری کشور با نام جدید “مؤسسه اعتباری آرمان رقم زدند.

در ۱۳۹۴/۱۲/۲۷ مجوز نهایی فعالیت مؤسسه اعتباری آرمان از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با نام “مؤسسه اعتباری کاسپین” صادر شد.

موسسه اعتباری کاسپین ماموریت دارد تا برای نیل به چشم انداز مطلوب خود، نسبت به سیاست گذاری، نظارت، سرمایه گذاری، جذب منابع از سوی سپرده گذاران و سهامداران با اعطای تسهیلات و خدمات بانکی نسبت به ارایه خدمات پولی و بانکی اقدام نموده و به توسعه سهم و جایگاه موسسه در بازار پولی و بانکی کشور و ارائه خدمات به مشتریان بپردازد. این موسسه میتواند با قدرت ادغام و بهره جویی از بانکداری مدرن سهم مناسبی در بین سایر بانک ها و موسسات در بازار بانک ایران داشته باشد.

از جمله برنامه های در پیش روی موسسه:

– اجرای سیستم متمرکز بانکی (آنلاین) با تاکید بر امنیت فناوری اطلاعات.

– ارائه محصولات رقابتی و بالابردن کیفیت خدمات بانکی.

– توسعه و گسترش فعالیت بانکداری الکترونیک و افزایش سرعت خدمات ارائه شده.

– بهینه سازی شعب موسسه و توسعه کیفی سرمایه انسانی.

ایمیل بانک
پیامک بانک
اینترنت بانک